Project & Service Delivery Manager

V nangu.TV je každý den výzvou. Z Karlína měníme svět interaktivní televizní zábavy.

Máš zkušenost s projektovým managementem a service delivery pro externí zákazníky?
Orientuješ se na včasné a plynulé dodávky jednotlivých fází projektu a spokojený zákazník je pro tebe prioritou?

Nenabíráme, ale vybíráme! Parťáka, zkušeného Projektového manažera s přesahem do Service Delivery, který posílí náš rostoucí tým.

Čeká tě důležitá role a zajímavá náplň práce:

Budeš působit jako Single Point of Contact pro zákazníka, pro řízení dodávek nových požadavků a releasů, včetně ongoing supportu stávajícího řešení platformy. Díky tobě budou naši zákazníci dostávat včasné a plynulé dodávky jednotlivých fází projektu produktu nangu.TV.

V oblasti Service Delivery managementu (Ongoing Support):

  • zajišťovat komplexní péči o zákazníka v post-projektové fázi (velmi důležitá bude správná a včasná odezva na incidenty, plánování a řízení prací běžné údržby IPTV - OTT platformy a jiných servisních akcí, řešení eskalací ze strany zákazníka);
  • pravidelně komunikovat s klíčovými stakeholdery na straně zákazníka (osobní schůzky, telekonference, workshopy);
  • k zákazníkům reportovat provozní stav platformy ve formě měsíčních a kvartálních Status reportů.

V oblasti Projektového managementu:

  • podporovat pre-sales a sales fázi poskytováním relevantních informací (na základě předchozích zkušeností umět odhadnout náročnost projektu);
  • definovat projekt, jeho náplň a časový plán, se všemi zainteresovanými stranami (se zákazníkem a interně s jednotlivými teamleadery) a komunikovat s cílem efektivně splnit zadání projektu a plné provozuschopnosti IPTV – OTT platformy;
  • sledovat průběžné plnění projektu a proaktivně upozorňovat na rizika, která mohou v jednotlivých fázích nastat a navrhovat řešení pro jejich eliminaci;
  • řídit třetí, či jinak zainteresované, strany na projektu nebo provozu TV platformy.
  • realizovat administrativní podporu projektu (projektovou dokumentaci včetně projektového plánu);
  • reportovat průběžné plnění projektu;

Jak si tě představujeme:

  • ideální by byla praxe 5 a více let v oblasti řízení projektů softwarového vývoje (ne krabicového SW) nebo IT dodávek ve firmách zaměřených na výkon, v oblasti IPTV / Telco / SW;
  • máš zkušenost s project managementem a nebo service delivery pro externí zákazníky;
  • orientuješ se v metodikách PRINCE2, PMI, ITIL a dokážeš je použít v praxi;
  • k řešení problémů a vzniklých situací přistupuješ systematicky, umíš převzít zodpovědnost;
  • tvojí silnou stránkou je jasná a korektní komunikace, zejména při sdělování nepříjemných faktů, otevřenost a velmi dobrá schopnost vycházet s lidmi;
  • nechybí ti odvaha ani schopnost uznat chybu;
  • ovládáš angličtinu v psané i v mluvené formě (požadujeme min. úroveň B2);
  • vlastníš řidičské oprávnění sk. B – jsi aktivní řidič.

Čím nás určitě zaujmeš:

  • nadšením do nejnovějších technologií a schopností jim porozumět;
  • zájmem si znalosti prohlubovat a rozvíjet se;
  • dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku a rychle se učíš nové věci;

Velkou výhodou bude:

  • universitní vzdělání technického směru;
  • zkušenosti s agilními metodami pro SW vývoj;

V nangu.TV se můžeš těšit na:

  • ojedinělý a úspěšný produkt, který v Evropě denně používá přes milion uživatelů;
  • silné know-how, nejnovější technologie, nadšení pro to, co děláme;
  • nadstandardní podporu v profesním růstu, konference a školení dle vlastního výběru v rámci celé Evropy, kurzy cizích jazyků;
  • nekorporátní prostředí, plochou organizační strukturu, stabilitu české renomované firmy;
  • neformální a přátelskou atmosféru, bezva kolektiv kolegů a kolegyň;
  • work-life balance, core pracovní doby 10 – 16 h, možnost homeoffice, 25 dní dovolené, sick days, aj.;
  • k platu finanční odměnu a pestrou škálu benefitů – proplacení ročního kupónu na MHD, mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny aj.;
  • chutnou kvalitní kávu po celý den a bez limitu, pravidelné firemní snídaně, čerstvé ovoce;
  • masáže na pracovišti, relax room s retro gameskami, šipky, posezení na střešní terase;
  • LAN party a KINOvečery s občerstvením, podporu sportovních aktivit, nevíkendové teambuildingové a incentivní akce;
  • atraktivní kanceláře v moderní ekologické budově AFI Karlín Butterfly, pár minut od centra s možností parkování.

Pozice je pouze na HPP a on-site, s možným okamžitým nástupem.

Čeká tě dvoukolové výběrové řízení. U pohovoru se nejprve setkáš s přímým nadřízeným této pozice a v druhém kole i s naším CEO. Rádi tě v nangu.TV provedeme. Necháváme si pár dní na rozmyšlenou, ale vždy se v případě oboustranného zájmu snažíme o brzké zaslání nabídky. Že je to na tebe moc rychlé? Před podepsáním smlouvy můžeme naplánovat job shadowing.

Zaujala tě naše pozice Project Manager / Services Delivery Manager? Neváhej a ozvi se nám!

Tady se můžeš podívat, jak naše platforma vypadá

V souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“, Vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.“ Detailní informace, které se vztahují k výše uvedenému „GDPR“ naleznete ZDE.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů