DevOps Lead

nangu.TV = All-in-One IPTV OTT Solution
Každý den je výzvou. Z Karlína měníme svět televizní zábavy.

Chtěl/a byses podílet na definici a tvorbě DevOps ve společnosti, jejíž špičkový produkt v Evropě denně používají miliony domácností?

Zažít skvělý pocit ze stovek serverů běžících v prostředí, které jsi pomáhal/a definovat a tvořit?

Při nasazování produktu zákazníkům a při přechodu do cloudu se nenecháš případnými nesnázemi odradit, naopak – snaha vzniklý problém vyřešit je to, co Tě žene vpřed?

Pak jsi na správném místě! Nenabíráme, ale vybíráme – zkušeného parťáka / zkušenou parťačku DevOps.

Technologie, se kterými v DevOps pracujeme:

  • Debian GNU, TCP/IP, Wildfly, Apache, Postgre, Oracle, SQL, Cassandra, RabbitMQ
  • ELK Stack, , GraphQL, Redis, Grafana, Consul, CEPH storage, Icinga2
  • Docker, Kubernetes, Puppet

Čeká Tě důležitá role a zajímavá náplň práce:

  • Definice DevOps strategie (za předpokladu velmi úzké spolupráce s Developmentem a Operations)
  • Pomoc vybudovat plnohodnotný DevOps tým (s možností ho i vést)
  • Definovat nástroje a postupy pro nasazení a údržbu produktu u zákazníků
  • Implementovat výše uvedené na interním vývojovém prostředí
  • Detailně seznámit s řešením OPS tým a podporovat nasazení u zákazníků

Jak si Tě představujeme:

  • Máš pokročilou znalost Linuxu a DevOps prostředí
  • Zavádění nových technologií pro Tebe není velkou neznámou
  • Nechybí Ti zkušenosti s nasazením Docker, Kubernetes a cloudové služby
  • Máš plynulou češtinu / slovenštinu (nezbytně nutné pro běžnou domluvu u nás) a
  • Alespoň středně pokročilou angličtinu (pro tuto pozici je důležitá zejména technická angličtina)

Čím nás ještě zaujmeš:

  • Zkušenostmi s agilními vývojovými postupy
  • Zájmem, jak věci fungují a co je podstatou problémů
  • Nadšením pro nové technologie
  • Dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku

V nangu.TV se můžeš těšit na:

  • Nejnovější technologie a špičkový produkt, který v Evropě denně používají miliony domácností
  • Nadstandardní podporu v profesním růstu, konference a odborná školení dle vlastního výběru (v rámci celé Evropy), kurzy AJ aj.
  • Mimořádně nadšenou partu špičkových odborníků, odhodlání dělat velké věci
  • Stabilitu české firmy, plochou organizační strukturu, neformální prostředí, smíšený kolektiv
  • Klouzavou pracovní dobu s možností homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou, work-life balance
  • Finanční odměnu (kvartální), proplacení ročního kupónu na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinného příslušníka
  • Masáže přímo na pracovišti, Multisportku, nevíkendové firemní akce
  • Čerstvé ovoce, chutnou kvalitní kávu, horkou čokoládu, Multipassku, firemní snídaně
  • Atraktivní prostory s relax zónou, lobby a přístupem na střešní terasu v moderní budově AFI Karlín Butterfly pár minut od centra, s možností parkování

Pozice je pouze na HPP a on-site, s možným okamžitým nástupem.

Čeká Tě jednokolové výběrové řízení! U pohovoru se setkáš s teamleaderem našeho seniorního Operations týmu a s naší HR manažerkou. Pobavíme se o tom, co Tebe baví a nás každý den motivuje být lídry v oboru = o technologiích! Po pohovoru rádi Tě v nangu.TV provedeme. Nejsme korporát, na čemkoli rozumném se u nás dá domluvit :-) Vždy si necháváme pár dní na rozmyšlenou, ale i tak se případně snažíme o brzké zaslání nabídky a podepsání pracovní smlouvy.

Zaujala Tě naše pozice DevOps Lead? Neváhej a ozvi se nám!

Tady se můžeš podívat, jak naše platforma vypadá

V souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“, Vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.“ Detailní informace, které se vztahují k výše uvedenému „GDPR“ naleznete ZDE.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů