GraphQL Developer

nangu.TV | All-in-One IPTV OTT Solution
Každý den je výzvou. Z Karlína měníme svět televizní zábavy.

Lákají Tě nejnovější technologie a vývoj špičkového produktu?
Hledáš novou výzvu a příležitost profesně se posunout o velký kus vpřed?
Nenabíráme, ale vybíráme: Parťáky, agilní JavaScripťáky se zkušeností s GraphQL.

Technologie, se kterými
na GraphQL pracujeme:

  • node.js
  • GraphQL
  • Redis
  • Oauth, mocha, rabbitMQ, docker
  • a cokoli uznáš za vhodné

Čeká Tě zajímavá náplň práce:

  • Budeš vytvářet unifikovaný endpoint pro všechny typy devicu (mobilní telefony, STB, web, TV aj.) s dosahem na víc jak milion zařízení
  • Navrhovat a programovat nové funkcionality a pro každou z nich psát unit testy
  • Integrovat API back-endových microservis a připravovat vhodná data přímo pro klienta
  • Společně budeme posouvat naši video-streamovací platformu ještě dál

Jak si Tě představujeme:

  • Programování v JavaScriptu se už pár let věnuješ a vážně Tě to baví :-)
  • Prostředí Node.js pro Tebe není velkou neznámou
  • Víš, že API není jen REST, proto používáš super alternativu GraphQL
  • Rozumíš HTTP protokolu a verzovacímu nástroji GIT
  • Používáš Linux (Windows u nás moc neletí)
  • Máš plynulou češtinu / slovenštinu (nezbytně nutné pro běžnou domluvu u nás) a
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň AJ

  • V týmu je nám vlastní iniciativní přístup
  • Důležitá je i celková efektivita práce
  • Určitě oceníme smysl pro detail a
  • Schopnost zautomatizovat a zjednodušovat

Všechny potřebné znalosti v týmu máme a umíme je předat. Svoji šanci na úspěch ve VŘ nevzdávej - rádi Tě v začátcích podpoříme!

Čím nás ještě zaujmeš:

  • Chceš psát kvalitní a čistý kód
  • Máš zájem si znalosti prohlubovat a rozvíjet se
  • Dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku a rychle se učíš nové věci
  • Přispíváš do Open Source Software komunity

V nangu.TV se můžeš těšit na:

  • Nejnovější technologie a špičkový produkt, který v Evropě denně používají miliony domácností
  • Nadstandardní podporu v profesním růstu, konference a odborná školení dle vlastního výběru (v rámci celé Evropy), kurzy AJ aj.
  • Mimořádně nadšenou partu špičkových odborníků, odhodlání dělat velké věci
  • Stabilitu české firmy, plochou organizační strukturu, neformální prostředí, smíšený kolektiv
  • Klouzavou pracovní dobu s možností homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou, work-life balance
  • Finanční odměnu (kvartální), proplacení ročního kupónu na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinného příslušníka
  • Masáže přímo na pracovišti, Multisportku, nevíkendové firemní akce
  • Čerstvé ovoce, chutnou kvalitní kávu, horkou čokoládu, Multipassku, firemní snídaně
  • Atraktivní prostory s relax zónou, lobby a přístupem na střešní terasu v moderní budově AFI Karlín Butterfly pár minut od centra, s možností parkování

Pozice je pouze na HPP a on-site, s možným okamžitým nástupem.

Čeká Tě jednokolové výběrové řízení! U pohovoru se setkáš s teamleadery FE týmu (tedy s přímým nadřízeným této pozice) a s naší HR manažerkou. Pobavíme se o tom, co Tebe baví a nás každý den motivuje být lídry v oboru = o nových technologiích! di Tě v nangu.TV provedeme, seznámíme s týmem, ukážeme na čem pracujeme. Nejsme korporát, na čemkoli rozumném se u nás dá domluvit :-) Vždy si necháváme pár dní na rozmyšlenou, ale i tak se případně snažíme o brzké zaslání nabídky a podepsání pracovní smlouvy.

Zaujala Tě naše pozice GraphQL Developer? Neváhej a ozvi se nám!

Tady se můžeš podívat, jak naše platforma vypadá

V souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“, Vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.“ Detailní informace, které se vztahují k výše uvedenému „GDPR“ naleznete ZDE.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů