Product Owner

Máš smysl pro zodpovědnost za svěřený produkt a plnění cílů?
Umíš jasně a jednoznačně specifikovat zadání?
Schopnost určovat priority je Tvoji silnou stránkou?

Pak jsi na správném místě! Aktuálně do našeho agilního týmu hledáme parťáka / parťačku s orientací na výsledek.

Role Product Owner u nás znamená:

  • především velmi dobře znát produkt - naši IPTV-OTT platformu;
  • mít technický přehled, ale také chápat technické řešení.

Čeká tě zajímavá náplň práce:

  • stanovovat priority a rozhodovat o pořadí jejich plnění v interních týmech;
  • tyto priority, cíle a jejich plnění komunikovat všem zainteresovaným stranám;
  • efektivně spolupracovat s kolegy ze svého týmu i s ostatními odděleními (nejčastěji s architekty a vývojáři);
  • komunikovat s našimi B2B zákazníky a diskutovat jejich potřeby a hodnoty;
  • definovat cíle jednotlivých sprintů a řídit aktivity plánování a releasování produktu;
  • proaktivně se podílet na zlepšování produktu - plánovat strategie rozvoje.

Jak si tě představujeme:

  • pokud působíš v oblasti video služeb, telekomunikací nebo IPTV a máš znalost businessu, jsi přesně náš člověk :-) v opačném případě i tak svoji šanci ve výběrku nevzdávej - všechny znalosti v týmu máme a umíme je předat, rádi tě v začátcích podpoříme;
  • IT prostředí ti není cizí, chytáš se u rozhovoru mezi vývojáři;
  • máš zkušenosti s agilním vývojem IT produktu v roli product owner, product manager, scrum master nebo podobné roli a práce tě baví;
  • velmi dobře komunikuješ, dokážeš jasně vysvětlit cíl, kam směřovat a proč, jsi zdatný facilitátor;
  • umíš držet focus a zaměřuješ se na výsledky, používáš selský rozum;
  • máš plynulou češtinu nebo slovenštinu a
  • alespoň středně pokročilou angličtinu.

Čím nás ještě zaujmeš:

  • máš výborný self-management;
  • dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku a rychle se učíš nové věci;
  • zajímáš se o aktuálních trendy v oblasti IT;
  • zajímá tě oblast televize a médií.

V nangu.TV se můžeš těšit na:

  • ojedinělý a známý produkt, který v Evropě denně používá přes 1 milion uživatelů;
  • silné know-how, nejnovější technologie, nadšení pro to, co děláme;
  • nadstandardní podporu v profesním růstu (konference a školení dle vlastního výběru v rámci celé Evropy, kurzy cizích jazyků);
  • nekorporátní prostředí, plochou organizační strukturu,
  • neformální přátelskou atmosféru, bezva kolektiv kolegů a kolegyň;
  • work-life balance, flexibilní pracovní dobu s core 10 – 16 h, možnost homeoffice, 25 dní dovolené, sick days, aj.;
  • k platu finanční odměnu a pestrou škálu benefitů – např. proplacení ročního kupónu na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny, masáže na pracovišti;
  • relax room s retro gameskami, šipky, posezení na střešní terase s výhledem;
  • LAN party a KINO večery s občerstvením, podporu sportovních aktivit, nevíkendové teambuildingové akce;
  • chutnou kvalitní kávu po celý den, firemní snídaně, čerstvé ovoce;
  • moderní office v ekologické budově Butterfly v Karlíně s možností parkování.

Pozice je na HPP a on-site. Okamžitý termín nástupu možný :-)

Čeká tě jednokolové výběrové řízení. U pohovoru se seznámíš s Jerym – s přímým nadřízeným této pozice. Rádi tě v nangu.TV provedeme. V případě oboustranného zájmu, vždy se snažíme o brzké zaslání nabídky. Že je to na tebe moc rychlé? Před podepsáním smlouvy můžeme naplánovat job shadowing.

Chceš se o pozici Product Ownera v nangu.TV dozvědět víc? Neváhej a ozvi se nám!

Nepřehlédni náš kariérní firemní profil na Welcome to the Jungle - nakoukni k nám.

Tady se můžeš podívat, jak naše platforma vypadá

V souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“, Vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.“ Detailní informace, které se vztahují k výše uvedenému „GDPR“ naleznete ZDE.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů